MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature
  • item.textBezpłatne zwroty
  • item.textSzybka dostawa
  • item.textZałożony w 1933 r.
Home

Wskazówki i inspiracje

Szukasz inspiracji do swojej uprawy? Tutaj zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki, przewodniki i inspiracje dotyczące ogrodnictwa w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Przewodnik

Zrób własną sól z chili - dwa przepisy!

Uprawa papryki chili zwykle skutkuje dużymi zbiorami. Jeśli uprawiasz chili, być może się zastanawiasz: co zrobić z tymi wszystkimi papryczkami? Nasza propozycja: zrób własną sól z chili!

Przeczytaj więcej
Uprawa na zewnątrz

Wermikulit czy perlit?

Wermikulit i perlit są lekkimi, porowatymi ziarnami, które niewiele ważą. Choć są do siebie podobne, mają nieco inne właściwości. Kiedy i jak je stosować?

Przeczytaj więcej
Poradniki dotyczące upraw

Uprawa chili

Uprawa chili nie jest trudna i wyjaśniamy tutaj krok po kroku, w jaki sposób wyhodujesz piękne chili. Najważniejsze jest, aby zacząć wcześnie i umieścić rośliny w ciepłym i osłoniętym miejscu.

Przeczytaj więcej
Przewodnik

Eksperyment: czy oświetlenie roślin naprawdę działa?

Prawdopodobnie już wcześniej słyszałeś o oświetleniu dla roślin i prawdopodobnie wiesz, że jest to dobra inwestycja dla twoich upraw. Ale czy naprawdę robią one dużą różnicę?

Przeczytaj więcej

Odkryj Harvey

Uprawa hydroponiczna jest dla tych, którzy wiedzą dużo, niewiele lub wcale o uprawie. Dzięki skrzynce do uprawy Harvy uprawiasz w wodzie liściaste warzywa, przyprawy, a nawet kwiaty. Bez gleby i bez wymagań dotyczących wcześniejszej wiedzy.Dowiedz się więcej