MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Poznaj Emmę i jej przyjaciela

18 kwietnia 2023

Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu

Jestem Emma, 38 lat, mieszkam w Sztokholmie z moją rodziną. Dwoje dzieci, mój mąż i dwa koty. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, rozpalać ogień, piec pianki i po prostu przebywać z rodziną i przyjaciółmi.

Bezproblemowy sposób uprawy

Wybrałeś uprawę ziemniaków w Nelson's Potato Grow Pot, dlaczego?
W tej chwili idealnie mi to odpowiada. W mojej pracy muszę podróżować, co oznacza, że nie zawsze mam czas na uprawę. Ponadto trenuję co najmniej dwa razy w tygodniu, staram się dopasować do zajęć dzieci i tak dalej. Ponieważ ziemniaki są łatwe w uprawie i nie wymagają ciągłej uwagi są idealnym wyborem. Poza tym jest tyle rzeczy, które można z nimi ugotować, a domowe ziemniaki smakują o wiele lepiej!

Zrównoważony rozwój to cykl

Kiedy zainteresowałeś się uprawą?
Zawsze lubiłam pracę w ogrodzie, przy rabatach kwiatowych, roślinach i drzewach. Lubię myśleć o tym, jak wszystko jest ze sobą powiązane, o zrównoważonym rozwoju. Na przykład, kiedy sprzątasz rabatę kwiatową, zabierasz ją na kompost. Po pewnym czasie kompost tworzy pożywną glebę, na której można uprawiać kwiaty, i tak dalej. Pamiętając o tych wszystkich małych krokach, które wykonujesz naturalnie podczas uprawy, poprawiasz również jakość gleby. Myślę, że ważne jest, aby mieć to na uwadze, ponieważ wszystko jest połączone w ten sposób i zostaniecie obficie wynagrodzeni, jeśli będziecie to robić.

Najlepsze wybory Emmy

Czy masz ulubiony kwiat lub warzywo?
Właściwie to bardzo lubię pelargonie. Wiele osób pewnie myśli o nich jak o czymś, co można znaleźć w domu dziadków, i to może być prawda, ale są one niesamowicie łatwe w pielęgnacji i trzeba po prostu podziwiać ich wytrwałość. Mogą wytrzymać palące gorące letnie dni i mroźne jesienne noce, kwitną w niesamowicie pięknych kolorach, obficie i przez długi czas.

Zrównoważona i pomysłowa uprawa

Czy możesz opisać swoją uprawę w pięciu słowach?
Wizjonerski, kolorowy, zrównoważony, niecierpliwy i przebiegły. Myślę, że wszystkie one są różnymi wyrazami tej samej rzeczy, mnie inspirującego i zmotywowanego w pewnych okresach czasu. Oczywiście, ma to związek z moją pracą i stylem życia, który w pewnym sensie ogranicza mój czas, ale kiedy mam czas, jestem w tym wszystkim. Kiedy mam trochę czasu, jestem w pełni zaangażowana.