MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Najbardziej spektakularny konkurs roku

#mojletnibukiet

Nadszedł czas na tegoroczny, najbardziej spektakularny konkurs na instagramie, #mojletnibukiet. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w konkursie i podzielić się swoimi pięknymi bukietami, a pod koniec lata wygrać ładną nagrodę.

#mojletnibukiet to konkurs na instagramie, w którym należy oznaczyć swój letni bukiet hasztagiem #mojletnibukiet i wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać fantastyczne nagrody w postaci nasion i akcesoriów do ogrodu z uprawami kwiatów ciętych. W Twoim bukiecie może znaleźć się wszystko, na co masz ochotę, od kwiatów i liści po warzywa i chwasty – wszystko, co zielone, jest mile widziane w letnim bukiecie.

Nelson_Garden_Minsommarbukett_image2.png

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie

  1. Śledź @nelsongarden.polska⁠ na instagramie
  2. Dodaj swoje zdjęcie i oznacz post #mojletnibukiet

Uwaga! Zwyciężyć mogą wyłącznie zgłoszenia opublikowane między 1 lipca a 27 sierpnia.

Konkurs kończy się 27 sierpnia. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone wkrótce po zakończeniu konkursu. Konkurs nie jest zarządzany, sponsorowany ani organizowany we współpracy z Instagramem.

Każdy z trzech miłośników kwiatów wygra po paczce nasion kwiatów i innych materiałów do uprawy kwiatów ciętych.⁠

Thumbnail

Bukiet spiralny

Rozpoczął się sezon na wiązanki i bukiety! Czekaliśmy na to z niecierpliwością, odkąd wiosną zasialiśmy pierwsze nasiona kwiatów. Wyobraź sobie, że możesz wiązać bukiety spiralnie, co za marzenie! Spiralne układanie bukietu wymaga nieco wprawy, ale jak ze wszystkim innym, jest łatwe, gdy opanuje się technikę.

Inspiracja. Przewodniki. Porady.

Połącz się z naturą i odkryj radość z uprawy z @nelsongarden.polska