MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Home

Nasiona

Od 1933 roku, kiedy to założyciel firmy Nelson Garden, Georg Nilson, zapakował pierwszy worek nasion na sofie w swoim domu, staramy się dostarczać nasiona najwyższej jakości.

Wszystko zaczyna się od nasiona, a każde nasze nasiono to zapowiedź wspaniałego doświadczenia. Starannie wybieramy nasze nasiona, aby móc zaoferować coś dla każdego, niezależnie od warunków uprawy i pory roku. Nasiona, które docenialiśmy w 1933 roku, wciąż są dostępne w naszej ofercie, choć przez lata dodaliśmy do niej wiele nowych gatunków kwiatów, warzyw i ziół.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem, nasz sklep z nasionami oferuje coś dla Ciebie. Obserwuj niesamowity proces wzrostu rośliny od nasiona do dojrzałości i zbieraj samodzielnie wyhodowane warzywa, kwiaty oraz zioła. Wyobraź sobie, że na przekąskę zjadasz pomidory, które dojrzały na słońcu w Twoim własnym ogrodzie – to prawdziwa przyjemność, smak i satysfakcja, których nie można porównać z niczym innym.

Przeczytaj więcej