MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature
  • item.textBezpłatne zwroty
  • item.textSzybka dostawa
  • item.textZałożony w 1933 r.
Home / Nasiona / Nasiona warzyw
Bazylia drobnolistna

Bazylia drobnolistna

'Balkon Star'

Nr artykułu: 90092A13 zł z VAT, bez kosztów dostawy
W magazynie
Balkon Star to klasyczna odmiana bazylii, która nie sprawia problemów w uprawie. Ta aromatyczna bazylia drobnolistna posiada dekoracyjne, kuliste liście, dzięki którym przypomina małe drzewo.
  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Balkon Star to klasyczna, popularna odmiana bazylii, która nie sprawia problemów w uprawie. Ta pełna smaku bazylia drobnolistna posiada dekoracyjne, kuliste liście, które sprawiają, że przypomina wyglądem małe drzewo! Orzeźwiający smak tego aromatycznego zioła doskonale współgra z wieloma różnymi potrawami – podobnie jak zwykła bazylia. Balkon Star najlepiej rozwija się w nasłonecznionych, ciepłych miejscach, więc nadaje się do uprawy na zewnątrz, gdy na dworze panuje wystarczająco wysoka temperatura. Podczas ciemniejszych miesięcy w roku można uprawiać ją w domu, choć – w celu uzyskania najlepszych wyników – wymaga wtedy zastosowania dodatkowego oświetlenia.
Wystarcza na
45 sadzonki
EAN
7312602900927
Ustawienie rośliny
Słońce
Rozstawa roślin
25 cm
Rozstawa rzędów
30 cm
Głębokość siewu
0,2 cm

Jeśli chcesz uprawiać ją na zewnątrz, zacznij od wysiewu nasion w domu przez 6 tygodni. Umieść nasiona w wilgotnym kompoście, w temperaturze pokojowej, zachowując duże odstępy pomiędzy nimi. Zacznij przesadzanie, gdy temperatura na dworze osiągnie co najmniej 10°C, umieszczając po 1 roślinie na doniczkę z użyźnioną glebą. Pamiętaj o regularnym podlewaniu i nawożeniu gleby, aby utrzymać odpowiedni poziom wilgoci i składników odżywczych.


Produkty powiązanePokaż wszystkie