MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Home / Nasiona / Nasiona warzyw
Burak liściowy

Burak liściowy

Fireworks

Nr artykułu: 90683A9 zł z VAT, bez kosztów dostawy18 zł z VAT, bez kosztów dostawy
W magazynie
Ta organiczna odmiana boćwiny szwajcarskiej, Fireworks, z pewnością zasługuje na swoją nazwę! Dzięki swym żywym kolorom sprawia ogromne wrażenie. Nasiona przynoszą obfite plony, a plony można uprawiać i zbierać na różne sposoby, w zależności od potrzeb i preferencji.
  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Ta organiczna odmiana, Fireworks, daje obfite plony jaskrawo zabarwionej boćwiny. Dzięki temu każdy posiłek będzie smaczny i piękny! Przerzedź plony, a następnie zbieraj najbardziej zewnętrzne liście jeden po drugim lub odetnij całą roślinę od dwóch do trzech centymetrów powyżej poziomu ziemi. Nowe liście wyrastają w sposób ciągły i można je zbierać przez całą jesień. Boćwina jest często uprawiana jako jednoroczna uprawa, ale w rzeczywistości jest uważana za uprawę dwuletnią. Ziemia wokół roślin zapewnia bezpieczniejszą hibernację, co z kolei skutkuje wcześniejszymi zbiorami, zanim roślina wejdzie w fazę kwitnienia w drugim roku. Idealną glebą do uprawy boćwiny jest próchnica, bogata w składniki odżywcze i dobrze przepuszczalna.
Wystarcza na
3-4 m
EAN
7312602906837
Ustawienie rośliny
Słońce
Rozstawa roślin
12 cm
Rozstawa rzędów
40 cm
Głębokość siewu
1 cm
Siew bezpośredni
kwiecień - sierpień
Okres zbioru
czerwiec - listopad
Nie siej, dopóki temperatura gleby nie wzrośnie. Zbyt wczesny siew spowoduje, że w pierwszym roku rośliny wejdą w fazę kwitnienia. Podlej bruzdę nasienną i utrzymuj wilgoć, aż nasiona wykiełkują.

Produkty powiązanePokaż wszystkie