MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature
  • item.textBezpłatne zwroty
  • item.textSzybka dostawa
  • item.textZałożony w 1933 r.
Home / Nasiona / Nasiona warzyw
Pomidor koktajlowy

Pomidor koktajlowy

'Chocolate Cherry'

Nr artykułu: 91666A12,98 zł z VAT, bez kosztów dostawy
Artykuł niedostępny w magazynie
Chocolate Cherry to wykwintna odmiana, która daje obfite plony w postaci słodkich pomidorów koktajlowych w brązowe paski. Niespotykany kolor sprawia, że stanowią one idealny dodatek do każdej potrawy.
  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Chocolate Cherry to odmiana pomidorów dla prawdziwych smakoszy, która daje obfite zbiory w postaci pięknych, słodkich pomidorów koktajlowych w brązowe paski. Nic dziwnego więc, że nosi nazwę Chocolate Cherry! Jej niespotykany kolor sprawia, że stanowi piękne uzupełnienie sałatek.  Nasza odmiana pomidorów koktajlowych rośnie najlepiej w bogatej w składniki odżywcze, dobrze zdrenowanej glebie, zwłaszcza w szklarni lub osłoniętym miejscu na dworze. Rośnie wzwyż, co pomaga zaoszczędzić przestrzeń, choć jednocześnie oznacza, że rośliny potrzebują wsparcia. Pamiętaj o regularnym podlewaniu i nawożeniu gleby oraz usuwaniu odrostów, aby cieszyć się pomidorami przez całe lato. Lekkie potrząsanie pąkami sprzyja owocowaniu. Aby wydobyć jak najwięcej z tych przepysznych pomidorów, zbierz je w dzień lub w dwa dni zanim osiągną dojrzałość i pozwól im dojrzeć w słońcu.
Wystarcza na
5-6 sadzonki
EAN
7312602916669
Ustawienie rośliny
Słońce
Rozstawa roślin
50 cm
Rozstawa rzędów
70 cm
Głębokość siewu
0,5 cm
Uprawy wstępnej
marzec - kwiecień
Okres zbioru
lipiec - wrzesień

Rozpocznij uprawę wstępną pomidorów Chocolate Cherry w marcu, na 8-10 tygodni przed przesadzeniem ich w celu kontynuowania uprawy na dworze. Utrzymuj uprawę w wilgoci, najlepiej przykrywając ją plastikową osłoną lub korzystając z mini szklarni. Dopilnuj, aby temperatura wynosiła 18-21°C. Gdy pojawią się pędy, przenieś je w jasne, chłodne miejsce zapewniając dodatkowe oświetlenie podczas ciemniejszych miesięcy roku. Następnie, gdy rośliny urosną już na tyle, aby można było je bezpiecznie przenosić, zacznij je stopniowo przesadzać po jednej roślinie na doniczkę z użyźnioną glebą. Kiedy temperatura na dworze w nocy wyniesie co najmniej 8°C, możesz przystąpić do przesadzania pomidorów na zewnątrz.


Produkty powiązanePokaż wszystkie