MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Co siać w czerwcu?

Czerwiec - najlepszy czas, by pobrudzić sobie ręce w ogrodzie! Sprawdź naszą różnorodność nasion, które zmienią Twoją przestrzeń zewnętrzną w letnią oazę. Niezależnie od tego, czy szukasz nasion warzyw, ziół czy kwiatów, w Nelson Garden znajdziesz coś dla siebie.

Rozjaśnij swój ogród różowymi, pomarańczowymi lub innymi odcieniami kwiatów lub odśwież spis roślin letnią sałatą, jarmużem lub rukolą. Ułatw sobie prace ogrodowe dzięki naszym obrożom paletowym - są one magicznym narzędziem do porządkowania ogrodu. Uzupełnij je naszą tarczą do zwalczania chwastów, aby mieć pewność, że Twój ogród pozostanie wolny od chwastów!

Pozwól swojemu ogrodowi chłonąć czerwcowe słońce i przygotuj się na cieszenie się owocami (i warzywami, i kwiatami!) swojej pracy!

Przeczytaj więcej

leafs_double_new.svgOchrona przed chwastami

Chwasty? Nie, dziękuję! Zabezpiecz swój ogród i ziemię przed chwastami dzięki temu krążkowi antychwastowemu, wykonanemu z włókna kokosowego. Mata nie tylko zapobiega chwastom, ale także utrzymuje w glebie wilgoć. Nacięcie i otwór pośrodku ułatwiają układanie krążka wokół drzew i krzewów. Ten krążek antychwastowy jest wykonany z naturalnego materiału, który rozkłada się powoli i stopniowo. Matę można pokryć korą, aby była mniej widoczna.