MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature
  • item.textBezpłatne zwroty
  • item.textSzybka dostawa
  • item.textZałożony w 1933 r.
Home / Nasze produkty

Co siać w grudniu

Jeśli z nostalgią czekasz na wszystkie uprawy, które przynosi wiosna, mamy świetną wiadomość! Dzięki naszym produktom do rozmnażania roślin, takim jak mini szklarnie, donice i tace do uprawy, możesz zacząć wysiewać niektóre rośliny już w grudniu. Jednym z przykładów jest chili. Dzięki wczesnemu rozpoczęciu pracy, uzyskasz później bogate zbiory.

Uprawa hydroponiczna to kolejna opcja, jeśli chcesz uprawiać rośliny w pomieszczeniach. Dzięki naszemu hydroponicznemu zestawowi początkowemu do uprawy Harvy, możesz zacząć uprawę w ciągu kilku minut. Należy tylko pamiętać, aby zapewnić swojej uprawie w pomieszczeniu dodatkowe światło i ciepło, stosując lampy do uprawy i podkładki grzewcze.

Aby grudzień był jeszcze lepszy, zdobądź kilka karmników dla ptaków i wypełnij je pokarmem dla ptaków. W ten sposób możesz mieć szczęście i po Wigilii słyszeć ćwierkające ptaki.

Przeczytaj więcej

leafs_double_new.svgZacznij uprawę papryczek chili w grudniu

Ponieważ papryczki chili wymagają długiego czasu na uprawę, są idealne, by zacząć je uprawiać już w grudniu. Dzięki temu wiosną będziesz mógł zebrać mnóstwo owoców chili. Oferujemy różne nasiona papryczek chili, od łagodnych do naprawdę ostrych. Dodatkowo mamy wszystko, co potrzebne do wstępnej uprawy papryki chili, a później przesadzenia jej na zewnątrz, jeśli chcesz. Aby zapewnić Twojej roślinie dodatkowe odżywienie, mamy również pokarm dla roślin chili. W sumie wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w uprawie papryki chili, znajdziesz właśnie tutaj! Aby jak najlepiej to wykorzystać, stworzyliśmy również poradnik, jak najlepiej uprawiać paprykę chili.

Więcej o uprawie papryczek chili