MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Harvy

Harvy to system do łatwej uprawy hydroponicznej roślin. Jego przygotowanie zajmuje jedynie 10 minut, a pierwsze zbiory są gotowe już po kilku tygodniach.
Hydroponika jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia w uprawie roślin. Użyj naszej skrzynki do uprawy hydroponicznej Harvy i wyhoduj w niej bujne rośliny, przyprawy, a nawet kwiaty – bez użycia gleby! Wystarczy, że wypełnisz skrzynkę wodą, włożysz do niej wkłady z nasionami i uzbroisz się w cierpliwość, a już po kilku tygodniach zbierzesz pierwsze liście bazylii, sałaty lub inne zasadzone przez siebie rośliny.

Uprawa w wodzie oznacza, że nie musisz już przynosić do domu worków z ziemią czy robić bałaganu na kuchennym blacie. Ponadto dzięki skrzynce Harvy, możesz uprawiać rośliny w dowolnym miejscu i czasie. Harvy zmieści się wszędzie – na parapecie, biurku, w skrzyni na balkonie, na stole w kuchni, a nawet na półce w salonie. Decyzja należy do Ciebie!

Skrzynka została zaprojektowana w klasycznym stylu, więc równie dobrze wpisze się w aranżację małego mieszkania w centrum miasta, jak i wystrój dużego wiejskiego domu. Nadaje się zarówno na zewnątrz, jak i do środka pomieszczenia oraz sprawia, że uprawa roślin jeszcze nigdy nie była tak prosta. Najlepsza wiadomość? Przygotowanie skrzynki zajmuje jedynie 10 minut. Dzięki Harvy zaoszczędzisz czas na pielęgnacji roślin, nie rezygnując przy tym z przyjemności z uprawy ani świetnych zbiorów.

Przeczytaj więcej

Oświetlenie roślin

Uprawa roślin pod sztucznym oświetleniem krok po kroku

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Podstawy uprawy hydroponicznej – co uprawiać bez gleby

Dowiedz się więcej