MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Co siać w listopadzie

Podczas gdy uprawa na zewnątrz może być ograniczona w listopadzie, nadal można uprawiać rośliny w pomieszczeniach! Najprostszym sposobem na sukces jest uprawa roślin w wodzie, znana również jako uprawa hydroponiczna. Zacznij w kilka minut, korzystając z naszego zestawu początkowego do uprawy hydroponicznej Harvy. Aby Twoja uprawa pod dachem kwitła nawet w listopadzie, upewnij się, że masz lampy do uprawy i podkładki grzewcze. Dzięki temu w środku zimy możesz cieszyć się świeżymi ziołami i warzywami!

Aby Twój ogród był pełen życia w listopadzie, zaopatrz się w kilka karmników dla ptaków i wypełnij je odpowiednim karmem dla ptaków. Mamy wszystko od słonecznika po kulki z łojem. Nie tylko pomagasz ptakom, ale także zwiększa to Twoje szanse, że rozpoczniesz dzień z dźwięków ćwierkających ptaków.

Przeczytaj więcej

leafs_double_new.svgJaki karmnik wybrać?

Idealny karmnik dla ptaków jest wystarczająco duży, by zapewniał pokarm dla więcej niż jednego ptaka. Musi być też odporny na zimową pogodę i ewentualne uszkodzenia przez ptaki. Jeśli wybierzesz karmnik na nasiona, potrzebny jest daszek ochronny, aby nasiona pozostawały suche i świeże. Ważne jest również, aby była możliwość łatwo uzupełnić karmę i w razie potrzeby zdjąć i wyczyścić karmnik.

Jak wybrać odpowiedni karmnik?