MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Co siać w październiku

Gdy nadchodzi październik, czas zacząć przygotowywać ogród do jesieni. Posiadamy wszystkie narzędzia potrzebne do utrzymania porządku w ogrodzie, takie jak grabie, nożyce czy worki jutowe.

Jeśli wiosna wydaje się odległa, a Ty chcesz coś uprawiać, uprawa w pomieszczeniu jest świetną opcją. Najprostszym sposobem jest uprawa hydroponiczna, czyli po prostu uprawa roślin w wodzie. Nasz zestaw początkowy do uprawy hydroponicznej, Harvy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć działać w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu możesz uprawiać świeże warzywa i zioła przez cały rok!

Aby zapewnić roślinom pokojowym najlepsze warunki podczas chłodniejszych miesięcy, niezbędne są lampy do uprawy - niezależnie od tego, czy używasz ich do uprawy Harvy czy roślin domowych. Oferujemy wszystko, od prostego kabla światła roślin, do mechanizmu zawieszania oświetlenia.

Przeczytaj więcej

leafs_double_new.svgWysiew trawy jesienią

Wyobraź sobie chodzenie boso po swoim pięknym trawniku wiosną i latem… Czy to nie brzmi niesamowicie? 

Aby spełnić to marzenie, zacznij już dziś! Ze względu na warunki pogodowe jesień to idealny czas, aby położyć trawnik lub zaopiekować się zniszczonym trawnikiem. Oferujemy różnorodne nasiona traw do wyboru, aby zapewnić gęsty, wspaniały trawnik do przyszłego roku. Upewnij się, że masz odpowiednie narzędzia do przygotowania i posprzątania ogrodu. Mamy wszystko, od rękawic ogrodniczych po kielnie i grabie do liści.

Jeśli nigdy wcześniej nie zasiałeś trawy, nie musisz się martwić. Stworzyliśmy przewodnik, który przeprowadzi Cię przez kroki potrzebne do odniesienia sukcesu.

Przewodnik

Uprawa jesienią - kiedy i jakie nasiona zasadzić

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Eksperyment: czy oświetlenie roślin naprawdę działa?

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Wysiew trawy jesienią

Dowiedz się więcej

leafs_double_new.svgJaki karmnik wybrać?

Idealny karmnik dla ptaków jest wystarczająco duży, by zapewniał pokarm dla więcej niż jednego ptaka. Musi być też odporny na zimową pogodę i ewentualne uszkodzenia przez ptaki. Jeśli wybierzesz karmnik na nasiona, potrzebny jest daszek ochronny, aby nasiona pozostawały suche i świeże. Ważne jest również, aby była możliwość łatwo uzupełnić karmę i w razie potrzeby zdjąć i wyczyścić karmnik.

Jak wybrać odpowiedni karmnik?