MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Prezenty dla miłośników ogrodu, początkujących lub dzieci

Szukasz idealnego prezentu dla swoich bliskich? Znajdź swoje świąteczne prezenty w Nelson Garden. Wybraliśmy produkty dla ogrodnika, który uwielbia uprawę w pomieszczeniu, miłośnika chili, prezenty dla dzieci, prezenty poniżej 45 zł oraz produkty, które pomogą wcześnie rozpocząć sezon upraw. Znajdź swoje prezenty, które nie przestaną dawać.

Przeczytaj więcej

Gorące prezenty na mroźną zimę

DCzy znasz miłośnika chili? Wiemy, że jest ich wielu. Dlatego stworzyliśmy zestaw zawierający specjalny pokarm dla roślin chili, nasiona i zestaw doniczek. Chili to nie tylko różnorodne i zabawne nasiona do uprawy, ale także możesz zacząć je uprawiać już w grudniu. Chili to wolno rosnące nasiona, ale czekanie jest tego warte, a nagroda jest często owocna.

Uzyskaj wiele za prawie nic

Szukasz idealnego prezentu za mniej niż 45 zł? Zabezpieczyliśmy się. Stwórz swój własny zestaw nasion, doniczek i rękawic. Albo znajdź tacę do kiełkowania lub solidną łopatkę ogrodową z drewnianą rączką. Cokolwiek wybierzesz, będzie to wspaniały prezent dla przyjaciół i rodziny, którzy kochają ogrodnictwo lub są gotowi, aby zacząć.

Wysokiej jakości produkty dla ogrodnika

Za około 94 zł otrzymasz wysokiej jakości nożyczki florystyczne dla tego, kto uwielbia ścinać kwiaty lub robić kompozycje kwiatowe w domu. A może mini szklarnię dla osoby, która lubi mieć przewagę w uprawie? Termometr do ziemi to świetny produkt do wykorzystania, gdy trzeba zdecydować, czy gleba jest wystarczająco ciepła do bezpośredniego wysiewu na zewnątrz.

Wiosna, lato, jesień, zima = sezon wegetacyjny

Znasz kogoś, kto ma zielone palce, tęskniącego za powrotem słońca i rozpoczęciem sezonu uprawy w ogrodzie? A gdybyśmy powiedzieli Ci, że zimne, ciemne pory roku nie są już przeszkodą przed uprawą? To prawda. Dzięki naszemu systemowi hydroponicznemu Harvy i lampom uprawowym możesz uprawiać przez cały rok. Rozpoczęcie uprawy jest super proste, a jeśli kupisz nasz pakiet prezentowy Harvy 3, wszystko czego potrzebujesz jest w zestawie. A dokładniej: skrzynka hydroponiczna, odżywka, gotowe wtyczki, lampy do uprawy i wieszak do lampy do uprawy.

Bukiet kwiatów dla mamy

Podaruj mamie bukiet kwiatów, w postaci nasion. Mamy piękne kwiaty, takie jak Nachyłek barwierski czy Kosmos ogrodowy. Dodaj parę kwitnących rękawiczek oraz nożyczki florystyczne i już masz piękny zestaw kwiatowy.

Prezenty dla mam, które uwielbiają sadzić i zrywać kwiaty

Ogródek ziołowy dla taty

Mamy nasiona ziół, nożyczki do ziół i zestaw uprawowy dla tatusiów, którzy chcieliby wyhodować własne zioła do gotowania. Aromatyczny rozmaryn, tymianek, który można wykorzystać w wielu potrawach, czy bazylia, która idealnie będzie komponować się ze świeżymi pomidorami. Stwórz swój własny, idealny prezent dla taty.

Rozpocznij kiełkować z dziećmi

Pozwól dzieciom uczestniczyć w podróży po uprawach i spróbuj kiełkowania. Jest to zabawne, pożywne i smaczne. Już po kilku dniach często będziesz mógł zbierać swoje kiełki. Zjedz je na kanapce lub w sałatce. Mamy nasiona, tace do kiełkowania i wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Nasiona i karmniki dla ptaków

Podaruj ptakom trochę dodatkowych smakołyków podczas zimnych miesięcy. Mamy ozdobne karmniki dla ptaków w różnych wzorach i mnóstwo nasion dla naszych latających przyjaciół.

Odkryj nasz szeroki wybór nasion

A może kiełkujący kalafior albo meksykański korniszon? Mamy mnóstwo nasion warzyw, które rzadko można spotkać w zwykłym sklepie. Znajdź idealny prezent dla ogrodnika uwielbiającego przygody, który lubi odkrywać nowe odmiany i smaki.

Innowacje ze Szwecji

Dzięki naszej macie grzewczej i lampom do uprawy, rośliny będą rosły szybciej i staną się silniejsze. A nasz system hydroponiczny umożliwi Ci uprawę przez cały rok. Jest to idealny prezent dla ogrodnika, który lubi dodać trochę technologii i wynalazków do życia uprawowego.