MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Co robić w ogrodzie w sierpniu

Wraz z nadejściem sierpnia nadchodzi szczyt lata i czas zbiorów warzyw. Wysiłek, jaki włożysz w ciągu ostatnich kilku miesięcy, opłaci się, gdy będziesz mógł cieszyć się domowymi marchewkami, burakami, chili itp. Po zbiorach będziesz chciał zasiać jeszcze więcej, i powstanie Ci pytanie: co mogę zasiać w sierpniu? Ważne jest, aby wybrać szybko rosnące warzywa, takie jak rzodkiewka, szczypiorek i różne rodzaje sałaty, na przykład rukolę. Należy również pamiętać o zabezpieczeniu warzyw włókniną, aby uchronić je przed niepożądanymi owadami i szkodnikami.

Oprócz zbierania warzyw i sadzenia nowych nasion, kolejną czynnością, którą można wykonać w ogrodzie w sierpniu, jest zbieranie kwiatów. Zbierając kwiaty, masz duże szanse, że przedłużysz czas ich kwitnienia.

Przeczytaj więcej

#mojletnibukiet

Nadszedł czas na tegoroczny, najbardziej spektakularny konkurs na instagramie, #mojletnibukiet. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w konkursie i podzielić się swoimi pięknymi bukietami, a pod koniec lata wygrać ładną nagrodę.

#mojletnibukiet to konkurs na instagramie, w którym należy oznaczyć swój letni bukiet hasztagiem #mojletnibukiet i wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać fantastyczne nagrody w postaci nasion i akcesoriów do ogrodu z uprawami kwiatów ciętych. W Twoim bukiecie może znaleźć się wszystko, na co masz ochotę, od kwiatów i liści po warzywa i chwasty – wszystko, co zielone, jest mile widziane w letnim bukiecie.

Czytaj więcej

Nelson_Garden_Minsommarbukett_image2.png

Przewodnik

Bukiet spiralny

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Uprawa i pielęgnacja ogrodu późnym latem

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Jaki nawóz dla roślin stosować?

Dowiedz się więcej