MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Co sadzić w styczniu

Styczeń to idealny moment, aby zacząć planować letni ogród. Co chcielibyście wyhodować w tym roku? W Nelson Garden mamy ponad 400 różnych nasion i roślin, które rzadko można znaleźć w lokalnym sklepie. Zanurz się w naszym szerokim wyborze i znajdź swoje ulubione.

Dzięki naszym produktom do rozmnażania roślin, takim jak mini szklarnie, Rootmaster, doniczki i tace do uprawy, możesz już zacząć. Jeśli potrzebujesz dodatkowego światła, wypróbuj nasze lampy do uprawy. Czas na sadzenie karczocha, chili i pelargonii jest teraz, więc zacznijmy nowy rok od umieszczenia nasion w ziemi. Dzięki wczesnemu rozpoczęciu uprawy, uzyskasz później bogate zbiory. Do sadzenia, gotowi, start!

Przeczytaj więcej

leafs_double_flipped_new.svgWielokrotnie nagradzany Rootmaster

Mini Greenhouse Rootmaster to nasza własna, wielokrotnie nagradzana mini szklarnia z funkcją nawadniania, dzięki której uprawa w pomieszczeniach jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dzięki funkcji podlewania wystarczy dodać wodę do tacy i pozwolić rozrzedzonym roślinom wykiełkować.

W miarę jak korzenie stopniowo wyłaniają się z otworów wentylacyjnych komórek wtykowych, końce korzeni wysychają i wyżej powstają nowe korzenie. Komórki wtykowe można otworzyć w środku, podobnie jak książkę, co jeszcze bardziej ułatwia ich obsługę.

Kup teraz

leafs_double_flipped_new.svgWermikulit czy perlit?

Zarówno wermikulit jak i perlit są lekkimi, porowatymi ziarnami, które prawie nic nie ważą. Choć są do siebie podobne, mają nieco inne właściwości.

Wybierz wermikulit do wysiewu nasion i do roślin, które potrzebują gleby utrzymującej wilgoć.

Wybierz perlit przy przesadzaniu lub do roślin, które potrzebują luźnej i dobrze zdrenowanej gleby.

Możesz je stosować razem, aby poprawić strukturę i właściwości ziemi. Wymieszaj dwie części gleby z jedną częścią perlitu i jedną częścią wermikulitu.

Dowiedz się więcej