MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

O Nelson Garden

Nasze dziedzictwo sięga roku 1933, kiedy to rodzina Nilsson pakowała i sprzedawała nasiona w swojej kuchni w małej wiosce Belganet w regionie Blekinge. Dziś, prawie 90 lat później, Nelson Garden jest wiodącą firmą w skandynawskim na rynku ogrodniczym, oferującą szeroki wybór nasion, ziemi, cebulek i innych produktów do uprawy, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz. Jesteśmy spółką zależną firmy Felleskjøpet i zatrudniamy około 130 pracowników w krajach skandynawskich. Nasza główna siedziba znajduje się w Tingsryd w Szwecji i w Berganmoen w Norwegii. Firma Nelson Garden stale się rozwija i obecnie jesteśmy obecni również w Niemczech i w Polsce.

Przeczytaj więcej

Uduchowiony, obfity, zachwycający

Życie z ogrodem to coś więcej niż tylko praca w ogrodzie. Ogród, który rośnie i rozwija się, może przynieść satysfakcję, która jest równie ważna. Uczucie, gdy widzi się pierwszy rozkwitający kwiat lub kiełkujące nasiono pomidora, może być przyjemnością samą w sobie. A nawet może stać się powodem do dumy z możliwości poczucia, smaku i zapachu swoich pierwszych zbiorów, włożenia kwiatu do wazonu czy pokrojenia pomidora na kanapkę. Pielęgnacja ogrodu może pobudzić wszystkie nasze zmysły i przyczynić się do egzystencji pełnej energii i radości życia.

Uprawiaj gdziekolwiek

Kiedy myśli się o ogrodzie, większość ludzi prawdopodobnie wyobraża sobie rozległą przestrzeń na zewnątrz. Obszar wokół domu, bujna oaza, rabata kwiatowa lub ogródek z domowymi warzywami. Ale w Nelson Garden uważamy, że ogród można stworzyć wszędzie. Na małym balkonie Twojego mieszkania, w salonie, na blacie kuchennym, a nawet w szafie. Każde miejsce, w którym można zasadzić, pielęgnować i wyhodować nasionko w glebie lub wodzie, uważamy za okazję do zbliżenia się do natury.

W Nelson Garden chcemy wziąć na siebie odpowiedzialność, oferując produkty wysokiej jakości wytwarzane w sposób zrównoważony i starannie przetestowane. Chcemy też być źródłem inspiracji, podawać pomocną dłoń i być zaufanym przyjacielem. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wsparcia i wskazówek niezbędnych do urzeczywistnienia marzenia o uprawianiu ogrodu.

Nasza odpowiedzialność

Łącząc się ze światem przyrody, możemy zrozumieć, jak wszystkie żywe istoty na ziemi są połączone i jak bardzo jesteśmy od siebie zależni. Tak jak rosną kwiaty, rośliny i warzywa, tak i my wzrastamy. Kiedy my, ludzie, żyjemy w harmonii z naturą, mamy również tendencję do życia w sposób bardziej zrównoważony, prowadzimy zdrowszy tryb życia i wnosimy pozytywny wkład w otaczający nas świat.Przeczytaj więcej

Przewodnik

6 roślin do uprawy latem

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Uprawa ziół - idealna dla dzieci

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Prosty sposób na uprawę bujnego jarmużu

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Dlaczego powinieneś uprawiać warzywa dla celów dekoracyjnych

Dowiedz się więcej