MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Nelson Garden

Zapraszamy do

grona przyjaciół hodowców Nelson Garden

Chcemy pomóc większej liczbie osób zbliżyć się do natury i pomóc odkryć, jak przyjemne i zadowalające jest uprawianie. A jeszcze więcej radości daje dzielenie się z innymi przygodami związanymi z uprawą. Chcemy być źródłem inspiracji, podawać pomocną dłoń i być zaufanym przyjacielem.

Sowalong-icon.png

Nelson Garden Affiliate

Współpraca z hodowcą

Czy masz platformę, dzięki której chcesz pomóc większej liczbie osób zbliżyć się do natury i odkryć, jak zabawne i sensowne jest uprawianie? Jeśli nie, to brzmi to tak, jakbyś idealnie pasował do nas!

Jako partner pomożesz wzmocnić markę Nelson Garden i zainspirujesz jeszcze więcej osób do uprawiania. Cenimy długoterminowe partnerstwo, a liczba działań, które jesteśmy w stanie podjąć, może się zmieniać z roku na rok, ale zawsze jesteśmy otwarci na nawiązywanie nowych kontaktów i powiększanie rodziny Nelson Garden.

Zgłoś się do współpracy

Sponsorowanie projektów i inicjatyw

Nelson Garden chce wspierać projekty i inicjatywy, które zwiększają zainteresowanie uprawą, a tym samym pomagają zbliżyć się większej liczbie osób do natury. Jest to część długoterminowego zobowiązania Nelson Garden do bycia odpowiedzialnym aktorem w działaniach na rzecz w społeczeństwa. Nelson Garden chce przyczynić się do rozwoju społeczeństwa integracyjnego, dobrobytu osobistego i podniesienia jakości życia, oferując możliwości uprawiania.

Nelson Garden wspiera przede wszystkim organizacje lub cykliczne wydarzenia, które skupiają się na zdrowiu i jakości życia dzieci i młodzieży, a także projekty lub inicjatywy promujące różnorodność biologiczną.

Nie sponsorujemy organizacji ani wydarzeń, których działania są sprzeczne z polityką i wartościami Nelson Garden lub są sponsorowane przez inne marki, które działają w sprzeczności z naszymi zasadami. Nie sponsorujemy również osób fizycznych.

Złóż wniosek o sponsorowanie

Wspieramy projekty i inicjatywy w następujących trzech obszarach:


Zwiększenie zainteresowania uprawą

Zwiększenie zainteresowania uprawą

Zdrowie i jakość życia wśród dzieci i młodzieży

Zdrowie i jakość życia wśród dzieci i młodzieży

Różnorodność biologiczna

Różnorodność biologiczna

Przeczytaj więcej o naszych przyjaciołach hodowcach


Ogrody szkolne w gminach Vestfold i Telemark

W 2019 roku norweska firma Skjærgårdsmat AS rozpoczęła projekt ogrodu szkolnego, a Nelson Garden stał się naturalnym partnerem. W ponad 30 szkołach, w klasach od I do X, w gminach Tønsberg i Færder, dzieci i młodzież uczą się, skąd pochodzi żywność, którą spożywamy. Firma Nelson Garden przekazała wiedzę, inspirację i produkty, aby dzieci mogły nauczyć się uprawiać i odkryć radość z uprawy roślin.

– Pomagamy szkołom w przygotowaniu dobrej gleby w ich ogrodach i informujemy o różnych odmianach nasion, które są wybierane. Wybieramy odmiany łatwe w uprawie, o zróżnicowanych i ciekawych smakach, przyjazne dla pszczół i o jadalnych kwiatach. Szkoły otrzymują porady dotyczące tego, co można razem zasadzić w skrzyniach oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji w trakcie sezonu – mówi Veronika, ekspert ds. uprawy w Nelson Garden, która użyczyła swojej wiedzy do projektu.

Skolehager i Vestfold


Ogród ziołowy Eriksberg

Ogród ziołowy, stworzony w celu zwiększenia zainteresowania przyrodą i uprawą, to współpraca między Nelson Garden a szwedzkim parkiem dzikich zwierząt Eriksberg. Odwiedzający mogą się tu odpocząć i zaczerpnąć inspiracji do własnych upraw, a jednocześnie przypatrzeć się pomocnym działaniom pszczół, motyli i innych owadów.

– Koncentrujemy się na ciekawych, smacznych odmianach, a także na roślinach, które mają historyczne powiązania ze starą kulturą torfowisk w regionie Blekinge. Wybieramy przydatne odmiany wspólnie z kucharzami, aby mogli wyjść do ogrodu ziołowego i zbierać na miejscu zioła potrzebne do gotowania – mówi Kajsa Vildängen, ogrodnik w Eriksberg.

Eriksberg Kryddträdgård