MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Zostań sprzedawcą produktów Nelson Garden

Szukasz wiodących w branży i na rynku, najwyższej jakości produktów ogrodniczych?

Nelson Garden posiada jeden z najszerszych na rynku asortymentów upraw hydroponicznych, lamp do uprawy, nasion, cebulek, produktów do rozmnażania roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Nasze produkty są sprzedawane przez sprzedawców detalicznych i sieci w całej Skandynawii i Europie. Jeśli i Ty chcesz zostać jednym z nich, skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres: contact@nelsongarden.com. Nieustannie poszukujemy nowych partnerów, prowadzących lokalne sklepy stacjonarne i internetowe, którzy chcą poszerzyć swój asortyment o najnowsze technologie sprawdzonej, zaufanej marki.

Jako sprzedawca Nelson Garden staniesz się częścią światowej sieci dystrybutorów. Sprzedaż wysokiej jakości produktów Nelson Garden zapewni zadowolonych i powracających klientów. Chcemy być Twoim partnerem długoterminowo, w końcu jesteśmy Nelson Garden - Twoim przyjacielem w uprawie.

Jako sprzedawcy oferujemy Ci 

  • Wsparcie biznesowe i możliwość długoterminowego powodzenia 
  • Materiały marketingowe: zdjęcia, opisy produktów, dalsze wsparcie podlegaja negocjacji 
  • Rabat na produkty demonstracyjne 
  • Wykwalifikowaną i oddaną obsługę klienta 
  • Osobisty kontakt z przedstawicielem handlowym 
  • Szeroką gamę produktów przyjaznych dla użytkownika 
  • Ciągły rozwój produktu z odpowiedzialnością etyczną oraz wobec środowiska

 

Informacje o firmie

Firma Nelson Garden została założona w 1933 roku i dzięki szerokiej gamie nasion, ziemi, cebulek i innych produktów ogrodniczych jesteśmy jednym z wiodących graczy w branży ogrodniczej w Skandynawii. Nelson Garden oferuje wiedzę i produkty, które zachęcają więcej osób do uprawy - przez cały rok, w pomieszczeniach i na zewnątrz. Uprawiając samodzielnie, nawet na małą skalę, przyczyniamy się do bardziej zrównoważonej przyszłości ze zdrowszymi ludźmi, zwierzętami i przyrodą. Nelson Garden jest spółką zależną Felleskjøpet, skandynawskiej organizacji z siedzibą w Norwegii. Nelson Garden zatrudnia około 130 pracowników w całej Skandynawii, z których około 70 znajduje się w siedzibie głównej w Tingsryd. Sprzedaż wynosi około 43 mln EUR rocznie.

Czy Ty również chciałbyś zostać dystrubutorem najlepszych skandynawskich produktów do uprawy? Skontaktuj się z nami! Nie czekaj!


CONTACT@NELSONGARDEN.COM

Nelson Garden AB
Lokgatan 11
SE - 362 31 Tingsryd
Sweden