MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Home

Plant care_Old

Oprócz wody i światła rośliny potrzebują także składników odżywczych. Regularne stosowanie nawozu wzmocni je i sprawi, że będą kwitnąć i owocować jak nigdy dotąd, zachowując dobry stan zdrowia i wysoką odporność na szkodniki oraz choroby.

Skuteczna uprawa roślin wymaga gleby bogatej w składniki odżywcze. Niestety, z czasem ulega ona wypłukaniu. Dlatego, jeśli chcesz osiągnąć najlepsze wyniki, pamiętaj o stosowaniu nawozu.

Skład wszystkich nawozów dostępnych w naszym sklepie – z których część jest organiczna – został opracowany przez ogrodników. Nawóz w płynie jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku roślin doniczkowych, ponieważ wystarczy podawać go zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Masz również do wyboru pałeczki nawozowe dostosowane zarówno do potrzeb zielonych, jak i kwitnących roślin. Osobom poszukującym trwalszego rozwiązania proponujemy długoterminowo działający nawóz, który rozprowadza jednakową dawkę składników odżywczych przez cały okres wzrostu rośliny. To doskonały wybór do sadzonek lub skrzyń balkonowych.

Znajdziesz u nas także odżywki specjalnie dostosowane do potrzeb różnych roślin takich jak cytrusy, pomidory, chili lub storczyki.

Przeczytaj więcej