MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature

Szeroki wybór narzędzi wysokiej jakości

Potrzebujesz nowych narzędzi ogrodniczych?

Kup teraz
Ponad 70 lat doświadczenia

Ponad 70 lat doświadczenia

Nelson Garden to firma założona w 1933 roku i zrodzona z pasji do ogrodnictwa, dzięki której uprawa roślin sprawia jeszcze więcej radości.

Założona w Szwecji

Założona w Szwecji

Wszystko zaczęło się na kuchennej kanapie na południu Szwecji. Dziś jesteśmy jednym z wiodących producentów w branży ogrodniczej.

Zapytaj nas o co chcesz

Zapytaj nas o co chcesz

Zadzwoń do nas w godz. 9.00-19.00 od pon do czw lub 9.00-16.00 w pt (przerwa na lunch 12.00-12.30) lub napisz do nas e-mail o dowolnej porze!

leafs_double_new.svgChcesz zacząć uprawiać rośliny??

W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie uprawa wstępna! Dlaczego? Ponieważ możesz rozpocząć przygotowywanie sadzonek w pomieszczeniu już kilka miesięcy wcześniej, zanim temperatura na zewnątrz będzie wystarczająco wysoka do sadzenia w gruncie.To dosłownie muzyka dla naszych uszu! Co ważne, uprawa wstępna pomaga roślinom wyrosnąć na silniejsze i zdrowsze.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w uprawie wstępnej. Nasza gama produktów do rozmnażania roślin obejmuje doniczki, tace na wkłady, mini szklarnie i wiele innych.

Zobacz wszystkie produkty do uprawy wstępnej

Doświetl swoje rośliny

Rośliny kochają światło. Upewnij się, że zapewniasz im go wystarczająco dużo! W przeciwnym razie staną się długie i wiotkie. Dzięki lampom do uprawy twoje rośliny będą miały wystarczająco dużo światła, aby rosnąć pięknie nawet w ciemniejszych miesiącach roku. Oferujemy szeroką gamę lamp do uprawy, takich jak listwy LED, żarówki LED i inne przydatne produkty do doświetlenia uprawy. Wybierz to, co pasuje do ciebie i twoich roślin - a potem zacznij uprawiać!Dowiedz się więcej

Przewodnik

4 pomysły na projekty DIY do zrobienia z dziećmi

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Dlaczego powinieneś odżywiać pomidory - i jak to robić

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Prosty sposób na uprawę bujnego jarmużu

Dowiedz się więcej