MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Reconnect to nature
  • Darmowy zwrot
  • Od 1933 roku

Karma dla ptaków i karmniki dla ptaków

Wszystko, czego potrzebujesz dla ptaków

Kup teraz

Odkryj naszą ofertę

Dzięki nam odkryjesz radość z uprawy roślin, niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu z ogrodem, czy w centrum miasta.


Popularne Produkty

Ponad 70 lat doświadczenia

Ponad 70 lat doświadczenia

Nelson Garden to firma założona w 1933 roku i zrodzona z pasji do ogrodnictwa, dzięki której uprawa roślin sprawia jeszcze więcej radości.

Założona w Szwecji

Założona w Szwecji

Wszystko zaczęło się na kuchennej kanapie na południu Szwecji. Dziś jesteśmy jednym z wiodących producentów w branży ogrodniczej.

Zapytaj nas o co chcesz

Zapytaj nas o co chcesz

Zadzwoń do nas w godz. 9.00-19.00 od pon do czw lub 9.00-16.00 w pt (przerwa na lunch 12.00-12.30) lub napisz do nas e-mail o dowolnej porze!

leafs_double_new.svgUprawa hydroponiczna - uprawiaj bez ziemi

Chcesz hodować rośliny, ale nie masz ogrodu? Jesteś nowicjuszem ogrodnictwa? Cieszą cię szybkie efekty? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, uprawa hydroponiczna będzie dla Ciebie idealna! Jeśli nigdy o niej nie słyszałeś, polega na uprawie bez gleby - zamiast niej używa się tylko wody. Może się wydawać zbyt piękna, by mogła być prawdziwa, ale działa!

Uprawa hydroponiczna to doskonały sposób na uprawę w pomieszczeniach, ponieważ nie potrzebujesz ani ziemi ani dużo miejsca. Uprawiaj zioła i warzywa, które wymagają niewielkiej pielęgnacji i zbieraj plony w ciągu zaledwie kilku tygodni. Z naszą skrzynką do uprawy hydroponicznej Harvy, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć hodowlę w zaledwie 10 minut.

Zobacz wszystkie produkty do uprawy hydroponicznej

Doświetl swoje rośliny

Rośliny kochają światło. Upewnij się, że zapewniasz im go wystarczająco dużo! W przeciwnym razie staną się długie i wiotkie. Dzięki lampom do uprawy twoje rośliny będą miały wystarczająco dużo światła, aby rosnąć pięknie nawet w ciemniejszych miesiącach roku. Oferujemy szeroką gamę lamp do uprawy, takich jak listwy LED, żarówki LED i inne przydatne produkty do doświetlenia uprawy. Wybierz to, co pasuje do ciebie i twoich roślin - a potem zacznij uprawiać!

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Jaki karmnik wybrać?

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Zrób własną sól z chili - dwa przepisy!

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Eksperyment: czy oświetlenie roślin naprawdę działa?

Dowiedz się więcej

Uprawa i pielęgnacja

Pokaż wszystko