Otwarcie pod koniec 2020 roku

Skandynawski Nelson Garden otwiera e-commerce w Polsce w grudniu 2020 roku.

O Nelson Garden

Z odrobiną ziemi pod paznokciami i sercem bijącym w ogrodnictwie i uprawie, w Nelson Garden zapraszamy do świata pełnego nasion, cebuli i większości rzeczy, które się z tym wiążą. Nasza siedziba znajduje się w Tingsryd w Småland, ale poprzez biura sprzedaży w Finlandii, Norwegii i Danii działamy w dużych częściach Skandynawii. Nelson Garden jest dziś jednym z wiodących graczy na rynku w branży ogrodniczej.

Historia Nelson Garden

Ale zacznijmy od początku. Jest rok 1933, a miejscem jest Belganet, mała gmina w północnym Blekinge. W sofie kuchennej Georg Nilsson przechowuje nasiona, które ostatecznie zostaną sprzedane. Cała rodzina Nilssonów jest zaangażowana w handel nasionami i często siedzą razem przy kuchennym stole i napełniają nasiona do małych torebek – odpowiednią ilość nasion w każdej torebce.

Od tego czasu minęło wiele lat, a sofa kuchenna – która sama w sobie jest nienaruszona – nie jest już domem dla naszej firmy. Dziś jesteśmy wiodącym graczem w branży ogrodniczej, a nasza oferta obejmuje nie tylko nasiona, ale także cebulę, narzędzia, akcesoria, środki do pielęgnacji roślin i co najmniej jeden z najszerszej gamy produktów przed uprawą w Skandynawii. Tak, po prostu chcemy wnieść swój wkład w uczynienie ogrodnictwa jeszcze bardziej radosnym.

Blog

Uprawiaj rośliny w domu i ciesz się świeżą zieleniną – przez cały rok!

Naucz się uprawiać świeże warzywa, aromatyczne zioła i słodkie owoce przez cały rok. Uprawa w domu jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć własną zieleninę, niezależnie od pory roku. Oto kilka dobrych rad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w Twojej domowej uprawie:  Stosuj nasiona łatwe w uprawie Zioła i warzywa na ogół łatwo uprawia się w …

Kontakt

Napisz na info@nelsongarden.pl, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.