MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Reconnect to nature
  • Darmowy zwrot
  • Od 1933 roku
Fasola zwykła

Fasola zwykła

'Ferrari'

Nr artykułu: 90171A

9,59 zł z VAT, bez kosztów dostawy

Ferrari to pyszna, francuska odmiana karłowa fasoli, która daje obfite plony. Uważa się ją za prawdziwy rarytas! Fasolki Ferrari nadają się zarówno do uprawy wstępnej, jak i wysiewu bezpośredniego.

W magazynie


  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Ferrari to delikatna, francuska odmiana fasoli dająca obfite plony w postaci pysznych, zielonych strączków, które można ugotować lub zjeść w całości. To prawdziwy przysmak! Wysiewaj ją w osłoniętych miejscach, w dobrze zdrenowanej, gliniastej glebie, która utrzymuje wilgoć. Nie pozwól, aby fasole osiągnęły zbyt duży rozmiar, wystarczy około 12 cm.
Wystarcza na
4 m

Nasiona można zasiać bezpośrednio na dworze, jednak należy najpierw upewnić się, że temperatura gleby wynosi co najmniej 15°C. Przed wysiewem wypłucz nasiona w wodzie i podlej glebę. Przykryj uprawę ściereczką z mikrofibry, aby utrzymać wilgoć.

Zacznij od uprawy wstępnej nasion w domu na 2-3 tygodnie przed przesadzeniem ich w celu kontynuowania uprawy na dworze. Wysiewaj po jednym nasionie na doniczkę, regularnie je podlewając. Umieść uprawę w ciepłym miejscu o temperaturze +25°C. Gdy fasola zacznie kiełkować, przenieś uprawę w dobrze oświetlone miejsce o temperaturze pokojowej.

Rozstawa roślin
12 cm
Rozstawa rzędów
45 cm
Głębokość siewu
3 cm
Ustawienie rośliny
Słońce