MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Reconnect to nature
  • Darmowy zwrot
  • Od 1933 roku
Pomidor koktajlowy

Pomidor koktajlowy

'Bitonto' F1

Nr artykułu: 91661A

13,19 zł z VAT, bez kosztów dostawy

Bitonto to odmiana pomidora, która daje obfite zbiory w postaci małych, pysznych pomidorów koktajlowych. Kompaktowy wzrost sprawia, że idealnie nadaje się do uprawy w doniczkach, przede wszystkim na patio.

W magazynie


  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Ta nisko rosnąca, krzaczasta odmiana pomidora daje obfite zbiory w postaci małych, pysznych pomidorów koktajlowych. Ich wspaniały smak sprawia, że są doskonałym uzupełnieniem każdej sałatki, choć równie dobrze sprawdzą się w roli świeżej przekąski. Bitonto rośnie w kompaktowy sposób co sprawia, że świetnie nadaje się do uprawy w doniczkach oraz na różnych patio. Najlepiej rośnie w bogatej w składniki odżywcze, dobrze zdrenowanej glebie, w osłoniętym miejscu. Pamiętaj o regularnym podlewaniu, nawożeniu gleby oraz usuwaniu odrostów. Lekkie potrząsanie pąkami sprzyja owocowaniu.
Wystarcza na
4-5 sadzonki

Zacznij od uprawy wstępnej pomidorów na 8-10 tygodni przed przesadzeniem ich w celu kontynuowania uprawy na dworze. Utrzymuj uprawę w wilgoci, najlepiej przykrywając ją plastikową osłoną lub korzystając z mini szklarni. Dopilnuj, aby temperatura wynosiła 18-21°C. Gdy pojawią się pędy, umieść rośliny w jasnym, chłodniejszym miejscu zapewniając dodatkowe oświetlenie podczas ciemniejszych miesięcy roku. Następnie, gdy rośliny będą już na tyle duże, aby można było je bezpiecznie przenosić, zacznij stopniowo przesadzać je po jednej roślinie na doniczkę z użyźnioną glebą. Kiedy temperatura na dworze w nocy wyniesie co najmniej 8°C, możesz przesadzić pomidory na zewnątrz.

Rozstawa roślin
50 cm
Rozstawa rzędów
70 cm
Głębokość siewu
0,5 cm
Ustawienie rośliny
Słońce
Właściwości
Na zewnątrz