MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Reconnect to nature
  • Darmowy zwrot
  • Od 1933 roku

O Nelson Garden

Z ziemią pod paznokciami i zapałem do ogrodnictwa oraz uprawy roślin, Nelson Garden zaprasza Cię do świata pełnego produktów ogrodowych.

Nelson Garden jest dziś jednym z czołowych graczy na rynku ogrodniczym. Zacznijmy jednak od początku! Rok 1933, Belganet, mała społeczność w regionie Blekinge w Szwecji. Georg Nilsson przechowuje na swojej kuchennej kanapie nasiona, które później sprzeda. Zaangażowana jest cała rodzina Nilssonów. Często siadają razem przy kuchennym stole i wypełniają odpowiednią ilością nasion małe woreczki.

Minęło wiele lat, a kanapa — choć nieuszkodzona — nie służy nam już jako biuro. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku ogrodniczym, ale chociaż firma urosła, wciąż tworzymy małą społeczność. Wszyscy się znają, a przy śniadaniu rozmawiamy często o efektywnej uprawie papryk na werandzie lub dyskutujemy o tym, kiedy najlepiej przycinać jabłonie.

Tak, nie ma nic, co ekscytowałoby nas bardziej niż rozmowy o ogrodnictwie i to właśnie z tych rozmów często rodzą się przemyślenia. Przemyślenia, które ostatecznie prowadzą do nowych, mądrych rozwiązań dla coraz prostszej i przyjemniejszej uprawy roślin. Ciągle dyskutujemy kwestie środowiskowe i ekologiczne; są to tematy bliskie naszym sercom. Dążymy do połączenia ogrodnictwa i uprawy roślin ze zrównoważonym rozwojem –  chcemy, aby nasze dzieci i wnuki mogły cieszyć się pomidorami prosto z doniczki, dojrzewającymi w słońcu w szklarni albo świeżo zerwanymi liśćmi sałaty z balkonowej skrzynki! 

Od kuchennej kanapy obłożonej nasionami do lidera rynkowego. W Nelson Garden chcemy dać Ci przyjemność z uprawy roślin. Zapraszamy!

Przewodnik

6 roślin do uprawy latem

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Uprawa ziół - idealna dla dzieci

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Prosty sposób na uprawę bujnego jarmużu

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Dlaczego powinieneś uprawiać warzywa dla celów dekoracyjnych

Dowiedz się więcej