Twój asystent przy uprawie - Nelson Garden
  • Darmowy zwrot
  • Od 1933 roku

O Nelson Garden

Z ziemią pod paznokciami i zapałem do ogrodnictwa oraz uprawy roślin, Nelson Garden zaprasza Cię do świata pełnego produktów ogrodowych.

Nelson Garden jest dziś jednym z czołowych graczy na rynku ogrodniczym. Zacznijmy jednak od początku! Rok 1933, Belganet, mała społeczność w regionie Blekinge w Szwecji. Georg Nilsson przechowuje na swojej kuchennej kanapie nasiona, które później sprzeda. Zaangażowana jest cała rodzina Nilssonów. Często siadają razem przy kuchennym stole i wypełniają odpowiednią ilością nasion małe woreczki.

Minęło wiele lat, a kanapa — choć nieuszkodzona — nie służy nam już jako biuro. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku ogrodniczym, ale chociaż firma urosła, wciąż tworzymy małą społeczność. Wszyscy się znają, a przy śniadaniu rozmawiamy często o efektywnej uprawie papryk na werandzie lub dyskutujemy o tym, kiedy najlepiej przycinać jabłonie.

Tak, nie ma nic, co ekscytowałoby nas bardziej niż rozmowy o ogrodnictwie i to właśnie z tych rozmów często rodzą się przemyślenia. Przemyślenia, które ostatecznie prowadzą do nowych, mądrych rozwiązań dla coraz prostszej i przyjemniejszej uprawy roślin. Ciągle dyskutujemy kwestie środowiskowe i ekologiczne; są to tematy bliskie naszym sercom. Dążymy do połączenia ogrodnictwa i uprawy roślin ze zrównoważonym rozwojem –  chcemy, aby nasze dzieci i wnuki mogły cieszyć się pomidorami prosto z doniczki, dojrzewającymi w słońcu w szklarni albo świeżo zerwanymi liśćmi sałaty z balkonowej skrzynki! 

Od kuchennej kanapy obłożonej nasionami do lidera rynkowego. W Nelson Garden chcemy dać Ci przyjemność z uprawy roślin. Zapraszamy!

Przewodnik

6 roślin do uprawy latem

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Uprawa ziół - idealna dla dzieci

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Prosty sposób na uprawę bujnego jarmużu

Dowiedz się więcej

Przewodnik

Dlaczego powinieneś uprawiać warzywa dla celów dekoracyjnych

Dowiedz się więcej

Oceń nas po dokonaniu zamówienia