MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)

Dołącz do tegorocznego

Siejmy razem!

Co, kiedy, jak?

Siejmy razem to działanie, w którym my – Ty, ja i nasi ambasadorzy Siejmy razem – uprawiamy wspólnie dwie wybrane odmiany nasion! Każdy może do nas dołączyć, początkujący lub profesjonaliści, hodowcy balkonowi lub działkowicze, wszyscy są mile widziani. 

Akcję Siejmy razem przeprowadzamy razem z przyjaciółmi hodowcami, którzy kochają uprawę i mogą zainspirować więcej osób do radości wynikającej z uprawy. Możesz śledzić cały proces uprawy od nasion do zbiorów na Instagramie pod hashtagiem #siejmyrazem i u naszych ambasadorów. Tutaj możemy śledzić wzajemnie swoje uprawy, dawać wskazówki i pomagać sobie nawzajem w osiągnięciu sukcesu. 

Sowalong-icon.png

Tegoroczne nasiona

„Paper Moon”, urocza driakiew gwiaździsta, która doskonale sprawdza się zarówno w świeżych, jak i wiecznych bukietach. „Paper moon” kwitnie małymi, białymi kwiatami, ale to głównie dla dekoracyjnych główek nasiennych uprawia się tę piękność. Jest popularna wśród pszczół i motyli.

„Fireworks” to kolorowy mangold, który doskonale nadaje się do uprawy zarówno w doniczkach, jak i na zewnątrz. Mangold to łatwe w uprawie wspaniałe warzywo, które można wysiewać partiami już w lipcu. Liście mangolda świetnie też wyglądają w bukietach z letnich kwiatów.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w drodze, od małego nasionka do gotowego kwiatu i owocu. Być może pierwszy raz uprawiasz mangold i przyda Ci się kilka wskazówek. A może kochasz kwiaty i chcesz móc cieszyć się pięknymi kocankami przez cały rok. Więcej wskazówek znajdziesz pod hashtagiem #siejmyrazem. Nie zapomnij podzielić się swoimi najlepszymi wskazówkami, jak osiągnąć sukces.