MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Reconnect to nature
  • item.textBezpłatne zwroty
  • item.textSzybka dostawa
  • item.textZałożony w 1933 r.
Home / Uprawa w domu / Skrzynka do uprawy hydroponicznej
Zestaw początkowy do uprawy hydroponicznej

Zestaw początkowy do uprawy hydroponicznej

Harvy 6

Nr artykułu: 5551A313,20 zł z VAT, bez kosztów dostawy
W magazynie
Skrzynia do uprawy hydroponicznej Harvy – zestaw startowy do hydroponiki z pokrywą z miejscem na 3 lub 6 roślin, 6 wkładów z nasionami, 3 lub 6 koszyków na wkłady oraz nawóz o pojemności 300 ml.
  • Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
  • Koszt przesyłki: 9-23 zł, zależnie od wagi zamówienia
  • VAT wliczony w cenę dla klientów indywidualnych. VAT nie jest wliczony dla firm.

Ciesz się świeżymi warzywami i ziołami przez cały rok! Inteligentny system hydroponiczny Harvy umożliwia łatwą uprawę zielonych warzyw liściastych, przypraw, a nawet kwiatów – bezpośrednio w bogatej w składniki odżywcze wodzie. Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje doświadczenie w uprawie roślin, Harvy stanowi doskonały wybór dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z uprawą hydroponiczną. System Harvy nie wymaga użycia gleby, co jest zaletą w przypadku upraw prowadzonych wewnątrz pomieszczeń. Nie musisz nawet posiadać balkonu ani łatwo dostępnego patio. Zestaw zawiera jeden biały pojemnik z białą pokrywą z miejscem na trzy rośliny (mniejsza skrzynka Harvy) lub sześć roślin (duża skrzynka Harvy). Sama skrzynia do uprawy została wykonana z mocnego polistyrenu, który wytrzyma codzienne użytkowanie przez długie lata.

  Skrzynia dostępna w dwóch rozmiarach, z przestrzenią na 3 lub 6 roślin. Wymiary skrzyni na 3 rośliny: 386 x 148 x 142 mm  Wymiary skrzyni na 6 roślin: 795 x 160 x 150 mm 
Kolor
Biały
Długość
79.5 cm
Szerokość
16 cm
Wysokość
15 cm
EAN
7312600155510