MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Home / Grow indoors_Old

Seeds for hydroponic cultivation_Old

Hydroponika jest wygodnym rozwiązaniem dla domowych hodowców, którzy mają mało czasu i miejsca na uprawę. Jeśli ma się chęć, czas i miejsce, można uprawiać prawie wszystko bez ziemi. Niektóre odmiany są łatwiejsze do osiągnięcia sukcesu.

Szybko rosnące warzywa liściaste i zioła dobrze nadają się do uprawy hydroponicznej i rozwijają się dość szybko. Odpowiednie są również nisko rosnące pomidory i papryczki chilli, które zajmują mniej miejsca.

Tutaj znajdziesz nasiona przygotowane do uprawy w wodzie. Co więcej, będziesz zaskoczony, jak wiele można wyhodować bez ziemi.

Przeczytaj więcej

0 Produkty

Pokaż z 0 produkty(-ów)

Uprawa hydroponiczna z HarvyDzięki Harvy możesz uprawiać hydroponicznie bez gleby i bez wcześniejszej wiedzy - przez cały rok. To bardzo proste - każdy może to zrobić.
Przeczytaj więcej
Uprawa hydroponiczna roślin krok po krokuOdkryj, na czym polegają systemy hydroponiczne i naucz się uprawiać rośliny bez gleby, z użyciem jedynie wody, światła i składników odżywczych.
Przeczytaj więcej

Hydroponika – Uprawa w wodzie

Co to jest hydroponika? To oznacza po prostu uprawę w wodzie. Kiedy uprawiasz w wodzie, Twoje rośliny potrzebują roztworu odżywczego, który potrzeba rozcieńczyć w pojemniku z wodą. Zaletą uprawy hydroponicznej jest to, że jest szybka i łatwa, a jeśli masz odpowiedni rodzaj oświetlenia, możesz uprawiać przez cały rok. Większość kiełkujących nasion może być uprawiana w naszej skrzynce do uprawy hydroponicznej Harvy, ale mamy również kilka nasion, które zostały specjalnie zaprojektowane wyłącznie do uprawy hydroponicznej. Nasz zestaw początkowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć uprawę, czyli skrzynkę do uprawy, uchwyt na wtyczki oraz wtyczki do uprawy z nasionami i odżywkami dla roślin do uprawy hydroponicznej.Przeczytaj więcej