MISSING_TRANSLATION (TOPBAR.IMPERSONATE_ACT_AS)
Home / Grow indoors_Old

Hydroponic grow boxes_Old

Uprawa z użyciem systemu hydroponicznego to łatwa i wygodna metoda uprawy roślin wewnątrz pomieszczeń bez konieczności użycia gleby. Systemy do hydroponiki wymagają jedynie wody, światła, ciepła i składników odżywczych. Uprawa hydroponiczna różni się od uprawy w glebie przede wszystkim tym, że wymaga podawania roślinom odpowiedniej dawki składników odżywczych na każdym etapie wzrostu.

Zainwestuj w system do uprawy hydroponicznej i ciesz się świeżymi warzywami oraz aromatycznymi ziołami przez cały rok. Nasz system hydroponiczny Harvy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę z hydroponiką. Wystarczy, że wypełnisz go wodą, włożysz do niego wkłady z nasionami i umieścisz go na parapecie. Po 3-4 tygodniach przyjdzie czas na zbiory.

Przeczytaj więcej

0 Produkty

Pokaż z 0 produkty(-ów)

Uprawa hydroponiczna z HarvyDzięki Harvy możesz uprawiać hydroponicznie bez gleby i bez wcześniejszej wiedzy - przez cały rok. To bardzo proste - każdy może to zrobić.
Przeczytaj więcej
Uprawa hydroponiczna roślin krok po krokuOdkryj, na czym polegają systemy hydroponiczne i naucz się uprawiać rośliny bez gleby, z użyciem jedynie wody, światła i składników odżywczych.
Przeczytaj więcej

Hydroponika – Uprawa w wodzie

Co to jest hydroponika? To oznacza po prostu uprawę w wodzie. Kiedy uprawiasz w wodzie, Twoje rośliny potrzebują roztworu odżywczego, który potrzeba rozcieńczyć w pojemniku z wodą. Zaletą uprawy hydroponicznej jest to, że jest szybka i łatwa, a jeśli masz odpowiedni rodzaj oświetlenia, możesz uprawiać przez cały rok. Większość kiełkujących nasion może być uprawiana w naszej skrzynce do uprawy hydroponicznej Harvy, ale mamy również kilka nasion, które zostały specjalnie zaprojektowane wyłącznie do uprawy hydroponicznej. Nasz zestaw początkowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć uprawę, czyli skrzynkę do uprawy, uchwyt na wtyczki oraz wtyczki do uprawy z nasionami i odżywkami dla roślin do uprawy hydroponicznej.Przeczytaj więcej